Sayın Misafirimiz;

Öncelikle, ailenizle birlikte sağlık içinde olmanızı temenni ediyoruz. Ülke olarak zor bir zamandan geçtiğimiz bu dönemde gelecek güzel günleri düşünerek tesisimizi sizlere hazırlamak üzere çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu süreçte, daha önceden başlamış olduğumuz restorasyon, revizyon ve bakım onarım faaliyetlerini yarıda bırakma imkanımız olmadığı için bizler hazırlıklarımızı sürdürüyoruz.

Bu sene Şubat ve Mart ayı başlarında bile misafir ağırlamaya başlamışken şu anda iyimser tahminle Ramazan bayramına kadar kapalı olmamız kesin görünmektedir. Bu süreçte hiçbir personelimizin işine son vermediğimizi ve işletme kapalı olmasına rağmen maliyetlerin devam ettiğini önemle belirtiriz.  Yaklaşık bir aydan beri misafir veya yeni rezervasyon da alamadığımız için maddi olarak çok sıkıntılı ve zor bir sürece girmiş bulunmaktayız ve bu süreç belirsiz bir süre boyunca, daha da zorlaşarak devam edecektir.

Bildiğiniz üzere tesisimiz oldukça izole bir konumda, şehir kalabalığından uzakta, temiz Kaş deniziyle çevrili ve doğayla iç içe bulunmaktadır. Bununla birlikte, tesis olarak dezenfeksiyon çalışmaları, personelin sağlık ve hijyeni ile ilgili hazırlıklarımız ve kullanılan materyallerin temizliği ile ilgili önlemlere başlamış bulunmaktayız.

Yapmış olduğunuz rezervasyonunuz ile ilgili hiçbir mağduriyet yaşatmayacağımız konusunda sizlere sözümüzü veriyoruz. Almış olduğunuz günler bizde emin ellerde durmakta olup tüm olumsuzluklar ortadan kalktıktan sonra sizleri misafir etmeyi dört gözle beklemekteyiz.

Bu kapsamda

1.           Rezervasyon tarihinize kadar ulusal olarak yaşanacak kısıtlama söz konusu olması halinde, haber vermenize gerek olmadan, rezervasyonunuz otomatik olarak iptal edilmiş olacak ve rezervasyonunuz ise satın almış olduğunuz dönem dahilinde bu sene veya 2021 yılında kullanılmak üzere saklanacaktır.

2.           Kısıtlamalar kalkmış ve sezon açılmış olması halinde ise, sizlerden erteleme, 2021 yılına saklama seçeneklerini iletmeniz beklenecektir. Talep gelmemesi halinde rezervasyon tarihinizde geleceğiniz varsayılacaktır.

3.           İPTAL talebiniz olması halinde ise, talep önceliği doğrultusunda iade işlemleri gerçekleştirilecektir. Ancak daha önceden belirttiğimiz sebeplerle rezervasyon ödemelerinin yatırıma dönüştürülmesi ve halihazırda herhangi bir gelir bulunmaması nedeniyle iade süreçlerinin uzaması söz konusudur. Şu ana kadar sektörde herhangi bir destek imkanı sunulmadığı gibi kredi seçenekleri de yetersizdir. Devlet desteği veya uygun kredi imkanı sağlanması halinde iade işlemleri gerçekleştirilecektir. Olmaması halinde ise kısıtlamaların kaldırılarak işletmenin gelir getirecek seviyeye gelmesi beklenecek ve ödemeler akabinde gerçekleştirilecektir. Bu süreçle ilgili herhangi bir tarih verme imkanımız bulunmamaktadır.

Sizlerden beklentimiz; rezervasyon İPTAL talebiniz var ise ivedilikle bize eposta veya whatsapp üzerinden yazılı olarak iletmenizdir. Biz de taleplere göre yapacağımız geri ödemeleri planlamaya alacağız.

İPTAL talebi gelmemesi halinde rezervasyonların bulunduğu tarihlerde devam edeceği değerlendirilecektir. Tabiki ulusal kısıtlamalar olması halinde rezervasyonunuz otomatik olarak saklanacak ve talebiniz doğrultusunda yeni rezervasyonunuz oluşturulacaktır. Kısıtlamaların kalkması halinde rezervasyonlarınız ile ilgili gelme veya erteleme seçeneklerinizi bildirmeniz önem arz etmektedir.

Sağlıkla kalmanızı temenni eder saygılarımızı sunarız.

Nuri YEL, Ramazan YEL.

  Find us
Yerimiz

Limanağzı mevkii

Kaş/Antalya

Call us to book Rezervasyon

  GSM       :+90538 899 3272

OFFICE   :+90242 836 3816